Realizacje

www.profile-cemar.com.pl

www.4Point.pl

www.maxbike.ca

Cechy i możliwości

Prosty w obsłudze

Korzystanie z panelu administracyjnego JIGSAW CMS nie sprawia trudności. Nowy, estetyczny wygląd oraz przejrzysty układ ikon i formularzy znacznie usprawnia pracę z systemem JIGSAW CMS.

Wbudowany edytor WYSIWYG pozwala w prosty sposób, nawet osobom niezaznajomionym z HTML, zmieniać zawartość i wygląd treści merytorycznej zarządzanego serwisu.

[więcej]

Wysokie bezpieczeństwo

Zamknięcie kodu źródłowego systemu JIGSAW CMS oraz możliwość stosowania szyfrowanych połączeń z wykorzystaniem SSL pozwalają uzyskać jeden z najwyższych dostępnych poziomów bezpieczeństwa systemu internetowego. W przeciwieństwie do popularnych systemów z otwartym źródłem, takich jak np.: Postnuke, Joomla, czy Mambo, JIGSAW CMS nie udostępnia swojego kodu źródłowego osobom postronnym, mogącym umieścić w Internecie informacje o czułych punktach systemu. Dostęp do kodu mają jedynie twórcy, dla których bezpieczeństwo JIGSAW CMS jest najważniejsze.

Maskowanie adresów internetowych

JIGSAW CMS pozwala w pełni wykorzystać możliwości niesione przez serwer WWW oraz moduł mod_rewrite. Dzięki jego zastosowaniu wszelkie adresy URL, dotychczas mające postać np.:

http://www.mojastrona.pl/module.php?page=news&id=35

są maskowane i widoczne, zarówno dla użytkowników jak i wyszukiwarek internetowych, w czytelniejszej i niosącej więcej informacji o treści formie np.:

http://www.mojastrona.pl/aktualnosci/promocja_nowych_uslug.html

http://www.willemhartman.nl http://www.hadesign.nl http://www.backtomusicevents.nl http://www.houseofwax.nl http://www.houseofwax.nl https://www.cowinter.com